Ceramika reklamowa: kubki firmowe, filiżanki, zestawy z nadrukiem

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Oferujemy: kubki z nadrukiem, kubki ceramiczne, kubki firmowe, kubki reklamowe, filiżanki reklamowe, kufle reklamowe, ceramika reklamowa

ZAKWITAJĄ KOLORY!

banerek promocja wiosenna www - artykul PL

Zakwitają kolory… jeden wybierz dla siebie! Z okazji nadjeścia wiosny wszyscy nasi Klienci, którzy zdecydują się na wybór ceramiki reklamowej z Drukiem Bezpośrednim mogą się spodziewać atrakcyjnych benefitów:

- Jeden kolor gratis
Cena nadruku oraz przygotowalni obniżona o jeden kolor.
UWAGA: promocja nie obejmuje zamówień na Druk Bezpośredni w jednym kolorze.

- Last Minute bez dodatkowych kosztów
Przyśpieszony 5-dniowy* tryb realizacji zamówień Last Minute w cenie trybu standardowego (obejmuje zamówienia na Druk Bezpośredni także w 1 kolorze).
UWAGA: z powodu ograniczeń produkcyjnych możliwość realizacji zleceń w trybie Last Minute należy potwierdzać z Twoim opiekunem handlowym w poniższych przypadkach:
- zamówienie powyżej 2520 sztuk z Nadrukiem Bezpośrednim w dwóch kolorach,
- zamówienie powyżej 504 sztuk z Nadrukiem Bezpośrednim w trzech lub więcej kolorach.

*W przypadku złożenia zamówienia do godziny 12.00 termin 5 dni na realizację liczy się od dnia złożenia zamówienia. Jeśli zamówienie zostało złożone po godzinie 12.00 termin 5 dni na realizację liczy się od kolejnego dnia roboczego.

Promocja trwa od 10.04 2017 r. do 12.05.2017 r. Kalkulator on-line został dostosowany do założeń promocji. Zachęcamy do samodzielnego sprawdzania cen.

zamrazamy ceny PL